Thulevej 19c 5210 Odense Nv
Tlf +45 70251801

 

Amerikavej 12, 5672 Broby,
Tlf +45 40263216
www.dansk-biovarme.dk

Havnegade 65, 5000 Odense C,
Tlf +45 66194600 

www.ens-transport.dk

Transport & Logistik odense 
www.sde.dk

BMS Danmark

Hedvigslundevej 2, 5000 Odense C
Tlf +45 66132560
www.oae.dk
Holkebjergvej 130, 5250 Odense Sv
Tlf +45 66176659
www.gsv.dk
MAN Odense A/S
Højmevej 19, 5250 Odense Sv
www.man-fyn.dk
Scania Danmark
Krumtappen 2, 5260 Odense S
www.scania.dk
Allerupvej 41, 5672 Broby 
Tlf +45 62632318
www.farmers-byggeservice.dk

P. Christensen
Krumtappen 20, 5260 Odense S
www.pchristensen.dk

Havnegade 68, 5000 Odense C
Tlf +45 76153180
odenseh@sds.dk
Middelfartvej 131, 5200 Odense V
Tlf +45 70259098
www.morfars.dk

Dette kunne være din/jers reklame
køb en reklameplads som denne
+ en banner til klubben
for kun 400 kr

Entre billet til 1/2 pris....for publikum....

Her kan du hente en halv pris billet ved at printe billedet ud og aflevere det ved indgang til klubbens træf i Søhus Hallen d. 23. eller 24. februar 2019, så vil din entre kun koste kr. 25.00

Udskriv billet her:

Der er entre på dette arrangement og det koster :

Voksen                   Kr. 50,00 
Børn under 18 år     Kr. 25,00








 
Billeder fra Træffet i Søhus Hallen kan findes under billeder/ videoer eller på nedenstående link.

http://www.rcmodeltruckfyn.dk/Tr%C3%A6ffet-I-S%C3%B8hushallen-2016



 
Så inviterer RC Model Truck Fyn igen til vores store Internationale træf, det 9. af slagsen...

Træffet afholdes som sædvanlig i Søhus Hallen, Bispeengen 3, 5270 Odense N

i dagene;

Lørdag d. 23. februar 2019 og søndag d. 24. februar 2019

Hallen er åben begge dage fra kl. 08.00 og lukker lørdag aften kl. 20.00 og søndag eftermiddag kl. 15.00

Der vil være mulighed for at komme ind i hallen allerede om fredagen, omkring ved 17. tiden

Tilmelding foregår her på siden og den er bindende når betaling er modtaget i klubben.

Det er besluttet at der vil være max. 100 deltagere, plus klubbens medlemmer.
Hvoraf der KUN vil være 20 lørdags endags pladser....


Deltager gebyret dækker kørsel på banelayoutet, morgen mad lørdag og søndag, middagsmad lørdag og søndag, samt aftensmad lørdag.

Der vil være en gratis øl eller sodavand til middag og aften og der vil selvfølgelig være gratis kaffe eller te til morgenmad, ligesom der vil være gratis kaffe eller te hele dagen man kører, samt gratis kage til eftermiddag.

Deltager gebyr; 

Lørdag Dkr.   300,00
Søndag Dkr.   200,00

Begge dage Dkr. 500,00

Overnatning på Søhus Skolen Dkr. 50,00 / EUR 7,00 pr. overnatning.
Overnatningen foregår på Søhus Skolen i nogle klasse lokaler, man kan gå direkte fra Hallen og op i klasse lokalerne uden at skulle udenfor.
Man skal selv medbringe sovegrej, dvs sovepose/dyne - liggeunderlag m.m.
Der er mulighed for at tage bad i hallen.

VIGTIGT    VIGTIGT man skal tilmelde hver deltager for sig, man skal IKKE skrive + 1 barn, hver deltager får sit eget ID nr. derfor KUN en person pr. tilmelding.  

VIGTIGT   VIGTIGT    
når man trykker SEND på send knappen, SKAL der fremkomme en kode, bestående af f.eks. 2 ord i et firkantet skærmbilled, denne kode skriver man i det felt der kommer frem, gør man ikke dette er man IKKE tilmeldt.....

Man kan selvfølgelig godt tilmelde flere peroner, men KUN 1 på hver tilmelding.

Tilmeldingen er bindende, har man ikke betalt inden betalings tidsfristens udløb bliver tilmeldingen slettet.

Der udsendes faktura på tilmedlingsgebyret først i Januar 2019 med betalingsfrist senest 1. februar 2019,
DER MÅ IKKE BETALES FØR MAN HAR MODTAGET FAKTURA PÅ TILMELDINGSGEBYRET:


Hallen åbner Lørdag og søndag kl 07.00
Morgenmad fra kl 08.00 begge dage
Info om træffet udleveres ved ankomst til træffet 

HUSK klubbens butik er at finde ved træffet og der er altid mulighed for at gøre en god handel, og vi tager  også  MOBILPAY.....

Vi gør opmærksom på at der muligvis kommer video optagelse på hele arrangementet.

Vi glæder os til at se jer igen....

TEAM RC MODEL TRUCK FYN


 
Deltager liste i Søhushallen uge 8 - 2019 opdateret 13-01-2019 20-12-2017
ID Navn / Name Land Træf dage
       
1 Jens Engholm Danmark 23. & 24. februar 2019
2 Jens Riber Danmark 23. & 24. februar 2019
3 Classe Franzén Sverige 23. & 24. februar 2019
4 Peter Hult Sverige 23. & 24. februar 2019
5 Tobbe Persson Sverige 23. & 24. februar 2019
6 Joakim Gunnarsson Sverige 23. & 24. februar 2019
7 Jimmy Jonasson Sverige 23. & 24. februar 2019
8 Rolf Gustafsson Sverige 23. & 24. februar 2019
9 Jon Pheiffer Sverige 23. & 24. februar 2019
10 Reinhardt Reichert Deutschland 23. & 24. februar 2019
11 Kristoffer Hallin Sverige 23. & 24. februar 2019
12 Dirk Mebius Deutschland 23. & 24. februar 2019
13 Tom Mebius Deutschland 23. & 24. februar 2019
14 Jürgen Kühl Deutschland 23. & 24. februar 2019
15 Michael Toftegård Schrøder Danmark 23. & 24. februar 2019
16 Tim Tingsager Danmark 23. & 24. februar 2019
17 Klaus Hansen Danmark 23. & 24. februar 2019
18 Emilio Brentegani Denmark 23. & 24. februar 2019
19 Björn Jacobsen Deutschland 23. & 24. februar 2019
20 Günther Jahn Deutschland 23. & 24. februar 2019
21 Preben Hansen Danmark 23. & 24. februar 2019
22 Gabriel Hardemalm Sverige 23. & 24. februar 2019
23 Stefan Bolley Deutschland 23. & 24. februar 2019
24 Tjark Bolley Deutschland 23. & 24. februar 2019
25 Martin Lodwick Danmark 23. & 24. februar 2019
26 Lars Juul Danmark 23. & 24. februar 2019
27 Jesper F Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
28 Finn Møller Danmark 23. & 24. februar 2019
29 Gert Klingstrup Danmark 23. februar 2019
30 Klaus Ahrens Deutschland 23. & 24. februar 2019
31 Jens Weidemann Deutschland 23. & 24. februar 2019
32 Jesper Søndergaard Poulsen Danmark 23. & 24. februar 2019
33 Finn Bøje Danmark 23. & 24. februar 2019
34 Bjarne Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
35 Bent Ole Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
36 Benny Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
37 Erik Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
38 Carsten Olin Danmark 23. & 24. februar 2019
39 Henning Petersen. Danmark. 23. & 24. februar 2019
40 Henrik Pedersen Danmark 23. & 24. februar 2019
41 Henrik Dandanell Kofod Hansen. Danmark. 23. & 24. februar 2019
42 Kim Christensen Danmark 23. & 24. februar 2019
43 Bruno Christensen Danmark 23. & 24. februar 2019
44 Per Andersen Danmark 23. & 24. februar 2019
45 Morten Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
46 Carsten Bruun Danmark 23. & 24. februar 2019
47 Lars Hilde-Gabrielsen Danmark 23. februar 2019
48 Jonas Hilde-Gabrielsen Danmark 23. februar 2019
49 Martin Bersuch Deutschland 23. & 24. februar 2019
50 Petra Bersuch Deutschland 23. & 24. februar 2019
51 Paw Spenner Danmark 23. & 24. februar 2019
52 Martin Skovgaard Danmark 23. februar 2019
53 John Andreasen Tølløse Danmark 23. & 24. februar 2019
54 Frank Sündermann   x-treeem rc-trucker e.v Deutschland 23. & 24. februar 2019
55 Mike Halkier Danmark 23. & 24. februar 2019
56 Jesper Jensen Denmark 23. & 24. februar 2019
57 Michael Gren Jørgensen Danmark 23. & 24. februar 2019
58 Carsten Kaae Danmark 23. & 24. februar 2019
59 Bjarne C Thomsen Danmark 23. & 24. februar 2019
60 Michael Olesen Danmark 23. & 24. februar 2019
61 Flemming Leonhardsen Danmark 23. & 24. februar 2019
62 Steffen Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
63 Martin Leonhardsen Danmark 23. & 24. februar 2019
64 Palle Rasmussen Danmark 23. februar 2019
65 Visti Jakobsen Danmark. 23. februar 2019
66 Casper Sørensen Danmark 23. februar 2019
67 Jan Havgaard Henriksen Danmark 23. & 24. februar 2019
68 Henrik J. Eriksen Danmark 23. & 24. februar 2019
69 Patrick Willads Hansen Danmark 23. & 24. februar 2019
70 Geir Fallingen Norge 24. februar 2019
71 Flemming Faarvang Ambus Danmark 23. februar 2019
72 Morten Ambus Danmark 23. februar 2019
73 Jörg Brennecke Deutschland 23. februar 2019
74 Ingo Winkler Deutschland 23. februar 2019
75 Dennis Busch Deutschland 23. februar 2019
76 Mogens Hansen Danmark 23. & 24. februar 2019
77 Thor Armand Andersen Norge 23. & 24. februar 2019
78 Bjørn Ålandslid Norge 23. & 24. februar 2019
79 Sven Klenke Deutschland 23. februar 2019
80 Espen Hafthun Norge 23. februar 2019
81 Oscar Lykken Hafthun Norge 23. februar 2019
82 Benjamin Larsen Danmark 23. februar 2019
83 Gerd Clausen Deutschland 23. februar 2019
84 Michael Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
85 Danny Christensen Danmark 23. & 24. februar 2019
86 Kim Pedersen DANMARK 23. & 24. februar 2019
87 Karsten Frandsen Danmark 23. & 24. februar 2019
88 Sebastian Frandsen Danmark 23. & 24. februar 2019
89 Thyholm Danmark 23. februar 2019
90 Andreas Möller Deutschland 23. februar 2019
91 Marcus Jensen Danmark 23. & 24. februar 2019
92 Mathias Jensen Danmark 23. & 24. februar 2019
93 Anders Kolpen Danmark 23. & 24. februar 2019
94 Carsten Jensen Danmark 23. & 24. februar 2019
95 Danny Christensen Danmark 23. & 24. februar 2019
96 Rene Ringkvist Danmark 23. februar 2019
97 Kurt Kristensen Danmark 23. februar 2019
98 Bo Andersen Danmark 23. & 24. februar 2019
99 CHRISTIAN    CHRISTENSEN DANMARK 23. februar 2019
100 Allan Pedersen Danmark 23. & 24. februar 2019
101 Martin Olafsen Danmark 23. & 24. februar 2019
102 Peter Bulow-Olsen Danmark 23. & 24. februar 2019
103 Jan Cornelius Danmark 23. februar 2019
104 Poul Nielsen Danmark 23. februar 2019
105 Henrik Lund Sørensen Danmark 23. & 24. februar 2019
106 John Holger Sørensen Danmark 24. februar 2019
107 Jack Holger Sørensen Danmark 24. februar 2019
108 Simon Friedrichsen Danmark 23. & 24. februar 2019
109 Anders Lorentzen Danmark 23. februar 2019
110 Michael Larsen Danmark 23. & 24. februar 2019
111 Mette Juel Larsen Danmark 23. & 24. februar 2019
112 Kenneth Rasmussen Danmark 23. & 24. februar 2019
113 Patrick Rasmussen Danmark 23. & 24. februar 2019
114 Stefan Jensen Danmark 23. & 24. februar 2019
115 Viktoria Larsen Danmark 23. & 24. februar 2019
116 Erling Petersen Danmark 23. februar 2019
117 Martin Juhl Danmark 23. & 24. februar 2019
118 Peter Andersen Danmark 23. & 24. februar 2019
119 Bent Riis Jørgensen Danmark 23. februar 2019
120 Jesper Nielsen Danmark 23. & 24. februar 2019
121 Patrick Ørsager Danmark 23. & 24. februar 2019
122 Jesper Ørsager Danmark 24. februar 2019
123 Christian Ploug Danmark 24. februar 2019
124 Jonas Ploug Danmark 24. februar 2019
125 Martin Pedersen Danmark 24. februar 2019
126 Kenneth Randa Nielsen odnse n 23. februar 2019
127 Lars Moritsen Danmark 23. februar 2019
128 Kim Jonassen Danmark 23. februar 2019
129 Peter Schula Danmark 23. & 24. februar 2019
130 Brian Rasmussen Danmark 23. & 24. februar 2019
131 Rene Hansen Danmark 23. & 24. februar 2019
132 Emil Vilhelmsen Danmark 23. & 24. februar 2019
133 Kent Møller Danmark 23. & 24. februar 2019
134 Mikkel Møller Danmark 23. & 24. februar 2019
135 Kim Hansen Danmark 23. & 24. februar 2019
136 Nanna Madsen Danmark 23. & 24. februar 2019
137 Martin Røjgaard Danmark 23. & 24. februar 2019
138 Mathias Rask Rasmussen Danmark 23. & 24. februar 2019
139 Jørgen Rasmussen Danmark 23. & 24. februar 2019
140 Danny Bo Engholm. Danmark 23. & 24. februar 2019
Navn / Name:
*
Adresse / Adress:
*
Post nr. & By / Zip code and City:
*
Land /Country:
*
E-mail:
*
Mobil nr. / Mobile no.:
*
Frekvenz:
*
Dage / Days:


*
Overnatning fredag-lørdag
Stay overnight friday-saturday:
*
Overnatning lørdag-søndag
Stay overnight saturday-sunday:
*
Let måltid fredag aften. kr. 30,00
Light meal Friday evening. Dkr. 30,00 / EUR 4,50:
*
RC Model Truck Fyn | Højmevej 13 B 5250 Odense SV | Lige ved afkørsel 52 | Tlf.: 53134421 | CVR Nr.33306148